כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

  צריכים עזרה? אנחנו כאן

  בדיקות טרום קניית דירה

  בדיקות טרום קניית דירה, הם חלק מהדברים הכי חשובים בבואכם לקנות נכס שישמש אתכם לאורך שנים. למרות הנטייה לחשוב כי מדובר בדבר פשוט, אין בזה מעט מהנכונות. מדובר בבדיקה שתחסוך לקונה כאב ראש גדול בעתיד. בין הדברים שחלים על זהירות הקונה, זה בחינת זכויותיו של המוכר והאם יש ביכולתו להעביר את הזכויות על שם הרוכש. ישנם רוכשים רבים שכשלו בביצוע בדיקות משמעותיות ומצאו עצמם בבור בלי תחתית, גם הפסידו את הנכס וגם לא הצליחו להיפרע ממי שרימה אותם. כדי שזה לא יקרה לכם, עליכם לפנות לעורך דין מומחה בנושא, על מנת שיערוך עבורכם את הבדיקות הנדרשות. עו"ד סמיר ח'ורי המומחה בנדל"ן ומקרקעין, ידאג לכם לשקט הנדרש.

  בדיקת טרום קניה – ביטחון לנכס

  בבואנו לרכוש דירה עלינו לדאוג לאינטרסים שלנו כקונים. מה עלינו לבדוק?

  • בדיקת קיומו של צד שלישי בעל  זכויות בנכס – האם לאדם נוסף פרט למוכר, יש זכויות בנכס? האם נמצא בבית אדם השוכר את הדירה, יש לבדוק שעבודים, ועוד.
  • באם הדירה בבניין משותף יש לבדוק את תקנון הבית המשותף, בו מוגדרות הזכויות והחובות של כל אחד מבעלי הדירות ואת התנאים וההסדרים לגבי הרכוש המשותף והמוצמד של הבניין.
  • יש לבדוק את מצבו הפיסי של הנכס אם ישנם נזקים בסיסיים שאינם נראים לעין, בעיות אינסטלציה ועוד.
  • יש לבדוק ברשויות התכנון והבניה על הנכס, לוודא שהדירה נבנתה על פי היתר, ואין בה חריגות בניה ולא הוצא צו הריסה על חלק מהדירה.

   

  בקניית דירה לא לוקחים סיכון

  כאמור קניית דירה היא לא דבר של מה בכך. לקניה לא מסודרת עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת. גם ברמה הכלכלית וגם ברמה המשפטית. ולכן, הדבר הראשון שיש לעשות, זה לפנות כאמור לעו"ד מומחה שיש לו ידע וניסיון בתחום משפט המקרקעין. עו"ד סמיר ח'ורי הוא בעל ניסיון עשיר בייצוג צדדים בחוזי מכר ורכישת נכסי נדל"ן, מגרשים ודירות למגורים ולהשקעה. עו"ד ח'ורי מלווה לקוחותיה החל משלב קבלת ההחלטה על בחירת הנכס, מסייע בקבלת החלטות, עורך בדיקות ראשוניות להבנת מצב הנכס ובדיקות מקיפות ביחס לנכס הנמכר, בוחן ענייני מיסוי, עד למציאת העסקה הטובה ביותר עבור הלקוח.

   

  קדימה תנו לנו למכור את הנכס שלכם הכי טוב שאפשר:

  שיווק ליווי ייעוץ מכירה ייעוץ משכנתאות

  כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

   שירותים נוספים

   חוזה מכר

   מעוניינים למכור או לקנות דירה? חוזה מכר הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בהם תאלצו להתעסק במהלך התהליך. חוזה מכר מוכר גם בשמו הסכם מכר, והוא הערך בזמן מכירה או קניה...

   המשך קריאה

   יעוץ ותכנון מס רכישה

   בבואנו לקנות דירה, פרט לבדיקות השונות לפני רכישת דירת חלומותנו, עלינו לקבל ייעוץ ולבצע תכנון לגבי מס הרכישה. מס רכישה משולם כאשר אנו רוכשים דירה, לא כאשר מוכרים אותה. מס...

   המשך קריאה

   ייצוג קונים

   החלטתם לקנות דירה? מזל טוב. השלב הבא שלכם בדרך לבית החדש שלכם, זה שכירת עורך דין מומחה שילווה אתכם בכל התהליך, הלא פשוט. עו"ד לייצוג קונים, שומר בראש ובראשונה על...

   המשך קריאה