כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

  צריכים עזרה? אנחנו כאן

  ייצוג מוכרים

  החלטתם למכור את הנכס ולהתקדם, אם חשבתם לרגע שמכירת דירה היא עסק פשוט ומהיר, תחשבו שוב. מכירת דירה היא צעד כלכלי משמעותי עבור רבים, וזאת מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בשווי כספי גבוה. ככל שתבינו יותר על תהליך מכירת דירה, על מורכבות התהליך, הסכנות הטמונות בתהליך, ועוד, כך תבינו כי רצוי מאוד לשכור את שירותיו של עו"ד נדל"ן ומקרקעין, כדי שתעברו את המשוכה בשלום. מה חשוב לבדוק לפני שמוכרים דירה? ממה להיזהר במכירת דירה? עו"ד סמיר ח'ורי הוא בעל ניסיון עשיר בייצוג צדדים בחוזי מכר ורכישת נכסי נדל"ן, מגרשים ודירות למגורים ולהשקעה. עו"ד ח'ורי מלווה לקוחותיה החל משלב קבלת ההחלטה על הנכס, מסייע בקבלת החלטות, ועוד.

  ייצוג מוכרים בעת מכירת דירה – עדיפה עצת מומחה

  החלטתם למכור את הבית? ישנם מספר נושאים לטיפול מידי.

  • שווי הדירה – עליכם לבדוק מחירים ששולמו על דירות דומות לשלכם, באזורים דומים, לרוב ניתן למצוא מידע זה באתר רשות המסים, וניתן גם ניתן להיעזר במתווכים, או בשמאי מקרקעין.
  • הערכת שווי נכס – על מנת להעלות את ערך הדירה או לשמור על שוויה, רצוי לשפר את הנראות של הדירה ואת מצב התחזוקה . ניתן לעשות זאת על ידי טיפולי קוסמטיקה קלים כגון צביעה.
  • פרסום הדירה – היום קל מאוד לפרסם את הדירה במדיות השונות, אם אינכם מצליחים למכור, ניתן להתייעץ עם עו"ד המבין בתיווך נדל"ן שייעץ לכם לעשות זאת בדרך הטובה ביותר.

  תנו למומחה לשבור את הראש במקומכם

  במסגרת מכירת דירה, חשוב לברר ולהביא בחשבון את כל ההתחייבויות והוצאות הכספיות הנלוות לעסקה, וכמובן להיערך בהתאם מבעוד מועד. כדי לדעת מה הן ההוצאות המשוערות, עליכם לפנות לעורך דין המומחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין. עו"ד סמיר ח'ורי מומחה בייצוג לקוחות בתחומי מכר ונדל"ן, מלווה את הלקוחות בכל שלבי העסקה מהתחלה ועד סופה כולל עריכת כל הבדיקות הנדרשות.

  קדימה תנו לנו למכור את הנכס שלכם הכי טוב שאפשר:

  שיווק ליווי ייעוץ מכירה ייעוץ משכנתאות

  כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

   שירותים נוספים

   חוזה מכר

   מעוניינים למכור או לקנות דירה? חוזה מכר הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בהם תאלצו להתעסק במהלך התהליך. חוזה מכר מוכר גם בשמו הסכם מכר, והוא הערך בזמן מכירה או קניה...

   המשך קריאה

   יעוץ ותכנון מס רכישה

   בבואנו לקנות דירה, פרט לבדיקות השונות לפני רכישת דירת חלומותנו, עלינו לקבל ייעוץ ולבצע תכנון לגבי מס הרכישה. מס רכישה משולם כאשר אנו רוכשים דירה, לא כאשר מוכרים אותה. מס...

   המשך קריאה

   ייצוג קונים

   החלטתם לקנות דירה? מזל טוב. השלב הבא שלכם בדרך לבית החדש שלכם, זה שכירת עורך דין מומחה שילווה אתכם בכל התהליך, הלא פשוט. עו"ד לייצוג קונים, שומר בראש ובראשונה על...

   המשך קריאה