כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

  צריכים עזרה? אנחנו כאן

  עו"ד נדל"ן

  משרד עו"ד נדל"ן סמיר ח'ורי

  גם מכירת בית וגם רכישת דירה הן פרוצדורות מורכבות במיוחד. אדם פרטי שאינו מומחה לנדל"ן ושאין לו ניסיון בעסקאות אלה, ועסקאות שמעורבים בהם סכומי כסף גבוהים מאוד, עלול לשלם מחיר יקר על חוסר הבקיאות – אלא אם כן הוא נעזר בשירותיו של עורך דין שתחום המומחיות שלו הוא נדל"ן. סמיר ח'ורי הוא עו"ד נדל"ן מיומן ועם הליווי המשפטי שלו אפשר לקנות או למכור דירה בראש שקט לגמרי.

  עו"ד נדל"ן – התועלת למוכרים ולקונים

  ליווי צמוד של עורך דין שהמומחיות שלו היא נדל"ן הוא כאמור נכס לכל מי שרוצה להשלים עסקה בתחום בלי סיכונים מיותרים ובתנאים הטובים ביותר מבחינתו. תהליך העבודה כולל מספר היבטים מרכזיים:

  • בדיקות חיוניות – כפי שאסור לקנות דירה בלי לבחון אותה מבחינה הנדסית, כך גם חובה לבחון את ההיבטים המשפטיים הרלוונטיים: רישום בטאבו, האם ישנה הערת אזהרה, האם ישנם שעבודים, האם בוצעו חריגות בנייה ועוד.
  • מיסוי – עורך דין מנוסה עוזר למוכרים ולקונים לשלם לרשויות המס רק את המינימום הנדרש, ומצד שני מבטיח שלא יעברו על אף חוק בהקשר זה.
  • חוזה שמבטיח שקט נפשי – העברת הזכויות בנדל"ן היא ברוב רובם של המקרים עסקה שמושלמת בהדרגה לאורך פרק זמן מסוים. בהתאם אחד מהתפקידים החשובים של עורך הדין הוא לוודא שבכל שלב ושלב לא ייווצר סיכון מיותר ללקוח שלו, וזאת עד להשלמת העסקה.
  • סיוע להשלמת המו"מ בהצלחה – נוכחות איש מקצוע מאפשרת ניהול משא ומתן יעיל, כך שלא תתפספס הזדמנות מוצלחת בגלל קצר בתקשורת או התבצרות שגויה בעמדות לא נכונות.

  עו"ד נדל"ן סמיר ח'ורי – בקיאות מעמיקה, מחויבות מלאה להצלחה

  סמיר ח'ורי הוא עו"ד נדל"ן עם ניסיון של שנים רבות בתחום. הבקיאות המקצועית שלו, הקשב לצרכים החשובים עבור כל לקוח ולקוח והמחויבות המלאה להגעה לעסקה המיטבית כבר עזרו הן למוכרי דירות רבות והן ללא מעט רוכשים. עו"ד ח'ורי הוא גם בעליו של משרד התיווך החיפאי ח'ורי שירותי נדל"ן, כך שתוכלו להיעזר בהיכרות הטובה מאוד שלו עם חיפה ועם עולם הנדל"ן גם לצורך מציאת קונים טובים או איתור דירות מעולות.

   

  עורך דין מקרקעין בצפון

  עורך דין מקרקעין בצפון הוא איש מקצוע שנדרש להפגין גם בקיאות מקצועית בכל הנוגע לדיני מקרקעין וגם הבנה מעמיקה לגבי המגמות העדכניות בשוק הנדל"ן. רק שילוב שכזה מבטיח לכל לקוח ולקוחה את השלמת העסקה הרצויה מבחינתם בתנאים הטובים ביותר האפשריים. עו"ד סמיר ח'ורי הוא בעל ידע משפטי רחב היקף, ובנוסף הוא בעליו של ח'ורי שירותי נדל"ן, משרד תיווך מהמובילים בחיפה, כך שהוא מספק לכל מי שזקוק לעזרה שירות מקיף ורב תועלת.

  באילו מקרים נחוצים שירותים של עורך דין מקרקעין בצפון?

  • השכרת דירה – כל בית הוא נכס יקר ערך במיוחד. כשאתם מכניסים אליו שוכרים, אי אפשר להתעלם מהסיכון המסוים לדירה ולתכולתה. רק חוזה שנוסח בקפידה ע"י עו"ד מנוסה יבטיח אפס נזקים ופיצוי מלא אם בכל זאת השוכרים התנהלו באופן לא תקין.
  • מכירת דירה – גם חוזה מכר הוא מסמך משפטי שרק אנשי מקצוע מיומנים יודעים לגבש, כך שמצד אחד תתאפשר העסקה הרצויה מבחינתכם ומצד שני הדגשים החשובים לכם יישמרו באופן מלא. ליווי משפטי צמוד של עורך דין מקרקעין מיומן מונע גם טעויות שעלולות לעלות ביוקר כמו חתימה על זיכרון דברים בעייתי.
  • קניית בית – לעורך דין שמלווה קונים של דירה יש כמה וכמה תפקידים חשובים: עליו לוודא שאין הפתעות בדמות הערת אזהרה בטאבו, שעבוד, חובות, חריגות בנייה ועוד; הוא נדרש לבחון את כל הדרכים האפשריות במסגרת החוק לשלם מינימום מסים על הרכישה; ובנוסף להגן על האינטרסים של לקוחותיו בעזרת חוזה מתאים.

  עורך דין מקרקעין בחיפה ובצפון בעל ניסיון מגוון ומחויבות אמיתית ללקוחות

  סמיר ח'ורי הוא עורך דין מקרקעין בצפון בעל ניסיון רב מאוד בתחום והיכרות אמיתית עם השטח בזכות היותו הבעלים של משרד תיווך משגשג. עו"ד ח'ורי מקפיד על שירות קשוב שמבוסס על יושרה מלאה ומחויבות מוחלטת לפעולה למען האינטרסים של לקוחותיו. יכולות אלה בצירוף כישורי ניהול המשא ומתן שלו כבר הובילו להשלמת שלל עסקאות נדל"ן מכל הסוגים, בדרך הטובה ביותר האפשרית.

  קדימה תנו לנו למכור את הנכס שלכם הכי טוב שאפשר:

  שיווק ליווי ייעוץ מכירה ייעוץ משכנתאות

  כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

   שירותים נוספים

   חוזה מכר

   מעוניינים למכור או לקנות דירה? חוזה מכר הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בהם תאלצו להתעסק במהלך התהליך. חוזה מכר מוכר גם בשמו הסכם מכר, והוא הערך בזמן מכירה או קניה...

   המשך קריאה

   יעוץ ותכנון מס רכישה

   בבואנו לקנות דירה, פרט לבדיקות השונות לפני רכישת דירת חלומותנו, עלינו לקבל ייעוץ ולבצע תכנון לגבי מס הרכישה. מס רכישה משולם כאשר אנו רוכשים דירה, לא כאשר מוכרים אותה. מס...

   המשך קריאה

   ייצוג קונים

   החלטתם לקנות דירה? מזל טוב. השלב הבא שלכם בדרך לבית החדש שלכם, זה שכירת עורך דין מומחה שילווה אתכם בכל התהליך, הלא פשוט. עו"ד לייצוג קונים, שומר בראש ובראשונה על...

   המשך קריאה

   שאלות ותשובות

   טרם חתימה על הסכם מכירה או רכישה של נכס מומלץ להיעזר ולקבל ליווי צמוד מעו"ד מקרקעין מומחה בתחום אשר יוודא שתקבלו את מלוא זכויותיכם בעסקה. מומלץ לפנות לעורך דין מקרקעין עוד בשלב מוקדם ולא לחכות לשלבים מתקדמים בתהליך וחתימה על הסכם על מנת להפחית את הסיכונים בעסקת המקרקעין.

   חשוב לוודא שעורך הדין הוא מומחה בתחום המקרקעין המכיר את התחום לעומק ובקיא בכל הפרטים החשובים שיש להתייחס אליהם בעסקת מקרקעין ומבחינת זכויותיכם כקונים או מוכרים. עורך דין אשר יוכל להבטיחו לכם עסקה מוצלחת שתרוויחו בה. כמו כן כדאי לבחור בעורך דין בעל ניסיון והמלצות שכן יוכל לייצג ולהגן עליכם ועל זכויותיכם בצורה הטובה ביותר.

   מעל ל-10 שנים עו"ד ח'ורי פעיל בשוק הנדל"ן והמקרקעין, בעל המלצות וניסיון עשיר ומוכח אשר יכול להשקיט את ליבכם להרגיש בטוחים בדרככם לחתימה על הסכם המקרקעין. עורך דין סמיר ח'ורי בקיא בשוק הנדל"ן בחיפה ויוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו למצוא!