כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

  צריכים עזרה? אנחנו כאן

  הערכת שווי נכס

  הערכת שווי נכס נדל"ן

  לפני מכירת דירה ובעצם לקראת כל עסקה בשוק הנדל"ן כדאי לקבל הערכה מקצועית של שווי הנכס. רק על בסיס אינפורמציה מדויקת זאת תוכלו לקבל החלטות מושכלות, לנהל משא ומתן יעיל באמת ולהימנע מטעויות שעלולות לגבות מחיר יקר. לצורך ביצוע הערכת שווי נכס נדרש גם ניסיון רב וגם הבנה מעמיקה בעולם הנדל"ן. הידע רחב ההיקף של עו"ד סמיר ח'ורי וההיכרות המעולה שלו עם חיפה וסביבתה מבטיחים הערכות מדויקות במיוחד.

  איך מבצעים הערכת שווי נכס?

  על-מנת להעריך את שוויו הריאלי של נכס כזה או אחר, נלקחים בחשבון פרמטרים רבים. העיקריים שבהם הם:

  • לוקיישן – כולל התייחסות להיבטים סוציו-אקונומיים של האוכלוסייה בשכונה, נגישות קלה לצירי תחבורה מרכזיים, הקרבה לשטחים ירוקים (אחד היתרונות המשמעותיים של חיפה שהטבע משולב במרחבים האורבניים שלה באופן מוצלח במיוחד), קרבה לבתי ספר וגני ילדים, מוסדות ציבור ועוד.
  • מצב פיזי – נתון רלוונטי מאוד בדירות ישנות. איש מקצוע מנוסה יבחן לעומק את מצב הקירות, התשתיות (במיוחד אינסטלציה) וגם השטחים המשותפים בבניין.
  • פוטנציאל – נכס שניתן להשביח בקלות יחסית הוא נכס בעל ערך גבוה יותר בהשוואה לאלה שאי אפשר לשנותם.
  • חנייה – נושא שהופך רגיש יותר ויותר ולכן דירה עם חנייה פרטית בטאבו מוערכת גם לפי פרמטר זה.
  • כיווני אוויר – גורם שמשפיע על איכות החיים ובפרט אם יש מרחבים פתוחים סביב הנכס.

  כמו כן, נלקחות בחשבון עסקאות עם מאפיינים דומים באזור כבסיס להשוואה.

  הערכת שווי נכס נדל"ן: מחויבות לשירות מקצועי וניסיון עשיר

  חוסר ידיעה של ערך הנכס עלול לגרום להפסד כספי (אם מציעים דירה במחיר נמוך משוויה הריאלי או קונים בית בעלות מופרזת) ובמקרים אחרים הנזק הוא בזבוז זמן יקר (כשמתמחרים נכס במחיר גבוה מדי ומן הסתם לא מקבלים פניות). הערכת שווי נכס של ח'ורי שירותי נדל"ן, בראשותו של עו"ד סמיר ח'ורי, מעניקה לכם את המידע החיוני ובעיקר מבטיחה ראש שקט תוך כדי ניהול המשא ומתן וסיפוק מרבי בסופו – בזכות הניסיון הרב שהצטבר במשרד, עבודת השטח האינטנסיבית והמחויבות למתן השירות הכי מקצועי שיש לכל לקוח ולקוחה.

  קדימה תנו לנו למכור את הנכס שלכם הכי טוב שאפשר:

  שיווק ליווי ייעוץ מכירה ייעוץ משכנתאות

  כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

   שירותים נוספים

   חוזה מכר

   מעוניינים למכור או לקנות דירה? חוזה מכר הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בהם תאלצו להתעסק במהלך התהליך. חוזה מכר מוכר גם בשמו הסכם מכר, והוא הערך בזמן מכירה או קניה...

   המשך קריאה

   יעוץ ותכנון מס רכישה

   בבואנו לקנות דירה, פרט לבדיקות השונות לפני רכישת דירת חלומותנו, עלינו לקבל ייעוץ ולבצע תכנון לגבי מס הרכישה. מס רכישה משולם כאשר אנו רוכשים דירה, לא כאשר מוכרים אותה. מס...

   המשך קריאה

   ייצוג קונים

   החלטתם לקנות דירה? מזל טוב. השלב הבא שלכם בדרך לבית החדש שלכם, זה שכירת עורך דין מומחה שילווה אתכם בכל התהליך, הלא פשוט. עו"ד לייצוג קונים, שומר בראש ובראשונה על...

   המשך קריאה

   שאלות ותשובות

   לקראת כל עסקה בשוק הנדל"ן כדאי לבצע הערכה של שווי הנכס על ידי גורם מקצועי הבקיא בתחום בין אם מדובר במכירה של הנכס או רכישתו.

   ארבעת הפרמטרים העיקריים המשפיעים על שווי נכס הנדל"ן הם המיקום, מצבו הפיזי, פוטנציאל הנכס, כיווני אוויר ואם קיימת חניה ברשותו או לא.

   עו"ד סמיר ח'ורי בוגר מכללת פסגות לניהול ושיווק נדל"ן ועוסק בתחום הנדל"ן והמקרקעין מעל 10 שנים. עו"ד ח'ורי בעל רישיון תיווך מטעם רשם המתווכים ובעל ידע רחב בייעוץ משכנתאות, הערכת שווי נכס ועוד.