כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

  צריכים עזרה? אנחנו כאן

  ייעוץ משכנתאות בחיפה

  יועץ משכנתאות חיפה

  רמת מחירי הנדל"ן בחיפה אמנם נמוכה יחסית, בוודאי בהשוואה לתל אביב וגם לתמורה הגבוהה של החיים בעיר הייחודית שהתפתחה על הר הכרמל ובמורדותיו, אבל גם כך כמעט כל קנייה של דירה נשענת על משכנתא. כשפונים לבנק על-מנת לקבל הלוואה בסכום כסף גבוה, לרוב כמה מאות אלפי שקלים, חשוב להיות זהירים מאוד כדי לא לשלם עליה מחיר יקר מדי ועל-מנת לא להסתכן באובדן הנכס עקב אי-יכולת לעמוד בהחזרים. יועץ משכנתאות חיפה הוא ההבדל בין החלטה חכמה שעוזרת לכם להגיע לדירה המבוקשת לבין טעות שעלולה לעלות ביוקר – ובמיוחד אם תקבלו את הייעוץ מח'ורי שירותי נדל"ן.

  יועץ משכנתאות חיפה – התועלת המשולשת

  השירות שמספק יועץ משכנתאות מנוסה מספק 3 תועלות חשובות:

  • קבלת הסכום הנכון עבורכם – על בסיס איתור כל המקורות האפשריים להון העצמי כדי לא להידרש למשכנתא גבוהה מדי, וגם על סמך חישוב ריאלי ומדויק של יכולת ההחזר.
  • בחירת המסלולים המשתלמים ביותר – פיזור הסכום המבוקש למסלולים האפשריים (פריים, ריבית קבועה צמודה למדד, ריבית משתנה כל 5 שנים וכו') חייב להיעשות תוך מתן תשומת לב גם לריביות בהווה, גם למגמות הצפויות בשוק ההון וגם לנהלים המחייבים של בנק ישראל. כמו כן חשוב להבטיח מקסימום גמישות כדי שלאורך כל תקופת ההחזר תוכלו למצוא להגיב באופן יעיל לשינויים משמעותיים שעשויים להתרחש.
  • שיפור התנאים שמציע הבנק – מומחה למשכנתאות יעזור לכם גם במשא ומתן מול הבנק על תנאי ההחזר. מאחר שגם הבדל של עשירית האחוז בריבית באחד המסלולים מוביל לחיסכון של אלפי שקלים לאורך תקופת ההחזר, זוהי כמובן תועלת בלתי מבוטלת.

  עו"ד סמיר ח'ורי מתן ייעוץ ביושרה מלאה וניסיון עשיר

  על-מנת שהשירות של יועץ משכנתאות בחיפה יספק מקסימום תועלת לכל לקוח הוא חייב להיות מנוסה מאוד, בעל יושרה מלאה ומחויבות ללקוחות ועוד מאפיין הכרחי הוא בקיאות מקצועית והיכרות מצוינת עם שוק הנדל"ן. עו"ד סמיר ח'ורי שהקים את משרד ח'ורי שירותי נדל"ן עונה על כל הקריטריונים הנ"ל. הוא כבר סייע לבני אדם רבים למצוא את הנכס האופטימלי עבורם בחיפה ולקבל בעבורו משכנתא משתלמת – וגם לכם כדאי להיעזר בשירותיו.

   

  ייעוץ משכנתאות בחיפה – למה לפנות ליועץ?

  חיפה מציעה שלל הזדמנויות נדל"ניות, גם למי שרוצה לחיות בעיר היפה שמחברת את הים עם הכרמל וגם למי שרוצה להשקיע בעיר השלישית בגודלה בישראל. ברוב המקרים על-מנת לממש הזדמנות אטרקטיבית נדרש סיוע במימון ולכן מוגשת בקשה למשכנתא. הלוואה ארוכת טווח זו מייקרת במידה מסוימת את עלות הנכס והופכת את הקנייה למורכבת יותר באופן כללי – ולכן מומלץ בחום להיעזר במומחים בתחום זה. ח'ורי שירותי נדל"ן מספקת שירות ייעוץ משכנתאות בחיפה, ובזכות הצוות המנוסה תוכלו להגיע לנכס המבוקש בתנאים הטובים ביותר האפשריים.

  מה כולל ייעוץ משכנתאות בחיפה?

  • בדיקה מקיפה של מקורות המימון הקיימים – על-מנת לבחון מהו ההון העצמי הריאלי, ובהתאם להבין מהו הסכום הדרוש לטובת השלמת העסקה.
  • חישוב כושר ההחזר הריאלי – פרמטר נוסף שמשפיע על גובה המשכנתא המבוקשת. מרכיב חשוב במיוחד זה בייעוץ ממזער את הסיכון לחוסר יכולת לעמוד בהחזרים החודשיים.
  • גיבוש תמהיל אופטימלי – משכנתאות כידוע מוצעות במסלולים שונים. בחירת האופציות המשתלמות ביותר – בהתאם לריביות העכשוויות בכל מסלול, על סמך תחזיות לעתיד הנראה לעין וגם הרחוק יותר, וכמובן בהתאם
  • לכללים של בנק ישראל – מבטיחה החזר מינימלי לאורך כל תקופת המשכנתא. דגש חשוב נוסף הוא גמישות מרבית, כך שתוכלו לשנות את התמהיל בהתאם להתפתחויות בעתיד.
  • סיוע במשא ומתן מול הבנק/ים – הריביות שמציעים הבנקים השונים הם נקודת המוצא להסכם הסופי. כשאתם מתייצבים מול הבנק עם מומחה בתחום, כושר המיקוח שלכם טוב יותר וניתן להוזיל את עלות ההלוואה הגדולה.

  מחויבות מלאה להצלחה שלכם

  בחירת אנשי המקצוע שיספקו לכם את השירות של ייעוץ משכנתאות בחיפה היא החלטה חשובה. לח'ורי שירותי נדל"ן בראשותו של עו"ד סמיר ח'ורי היכרות טובה מאוד עם שוק הנדל"ן בעיר ובסביבתה, הבנה מעולה בנושא מימון עסקאות בתחום ויכולות גבוהות בניהול משא ומתן. כל אלה עומדים לרשותכם, ובנוסף באה לידי ביטוי גם המחויבות המלאה להצלחה שלכם – קבלת המשכנתא המתאימה בתנאים אופטימליים, בדרך למימוש ההזדמנות בראש שקט, כולל לטווח ארוך.

  קדימה תנו לנו למכור את הנכס שלכם הכי טוב שאפשר:

  שיווק ליווי ייעוץ מכירה ייעוץ משכנתאות

  כל שירותי הנדל"ן תחת קורת גג אחת הכי נוח הכי בטוח

   שירותים נוספים

   חוזה מכר

   מעוניינים למכור או לקנות דירה? חוזה מכר הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בהם תאלצו להתעסק במהלך התהליך. חוזה מכר מוכר גם בשמו הסכם מכר, והוא הערך בזמן מכירה או קניה...

   המשך קריאה

   יעוץ ותכנון מס רכישה

   בבואנו לקנות דירה, פרט לבדיקות השונות לפני רכישת דירת חלומותנו, עלינו לקבל ייעוץ ולבצע תכנון לגבי מס הרכישה. מס רכישה משולם כאשר אנו רוכשים דירה, לא כאשר מוכרים אותה. מס...

   המשך קריאה

   ייצוג קונים

   החלטתם לקנות דירה? מזל טוב. השלב הבא שלכם בדרך לבית החדש שלכם, זה שכירת עורך דין מומחה שילווה אתכם בכל התהליך, הלא פשוט. עו"ד לייצוג קונים, שומר בראש ובראשונה על...

   המשך קריאה

   שאלות ותשובות

   יועץ משכנתא מנוסה ומיומן יידע ליצור עבורכם את מינימום החזר המשכנתא החודשי לאור היותו בקיא בכל המסלולים, הריביות וההטבות שתוכלו לקבל. בפנייה ליועץ בעל ניסיון תוכלו לחסוך הרבה הוצאות ותסירו מעצמכם את כל הדאגות!

   יועץ משכנתא פרטי או משרד משכנתאות פרטי הם גורמים עצמאיים שיספקו לכם שירות לגבי תמהיל משכנתא מומלץ וינהלו עבורכם משא ומתן מול הבנקים לקבל ריביות נמוכות ככל הניתן. היתרון ביועץ פרטי הוא שהוא לא תלוי בבנקים ולפיכך הוא גורם חיצוני אובייקטיבי שייפעל לטובתכם האישית.

    

   בדרך כלל פונים ליועץ משכנתאות בנושאים של ייעוץ מוקדם בשלב רכישת הדירה, ייעוץ טרם לקיחת משכנתא ובמהלך תהליך רכישתה, מחזור משכנתא ועוד. מוזמנים ליצור עם עו"ד סמיר ח'ורי לקבלת ייעוץ משכנתאות בחיפה